Serwis i naprawa maszyn budowlanych

SERWIS


Dzięki naszemu specjalistycznemu wsparciu Twoje maszyny budowlane: koparko-ładowarki, minikoparki, spycharki, wózki widłowe i inne mogą działać bezawaryjnie, a Ty możesz realizować nawet najbardziej wymagające projekty.

Tom Widlak, firma z certyfikacją UDT, oferuje kompleksowe usługi serwisowe, modernizacje, naprawy podestów ruchomych, dźwigników oraz wózków jezdniowych. Mamy rozbudowane zaplecze techniczne i doświadczony zespół mechaników.

Naprawy maszyn budowlanych — zakres prac

Utrzymanie maszyn w doskonałym stanie wpływa na jakość wykonywanych prac każdej firmy budowlanej, przemysłowej, logistycznej, transportowej. Dlatego solidnie wykonujemy naprawy maszyn budowlanych i oferujemy szeroki zakres prac serwisowych. Specjalizujemy się szczególnie w naprawie wózków widłowych.

  • Naprawa maszyn budowlanych obejmuje automatyczne i manualne skrzynie biegów oraz kompleksową diagnostykę komputerową, która umożliwia szybkie zidentyfikowanie i rozwiązanie potencjalnych problemów.
  • Analiza spalin, regeneracja siłowników, naprawa i konserwacja silników spalinowych oraz elektrycznych, a także silników hydraulicznych, to także znaczna część naszych usług.
  • Zajmujemy się również układami elektronicznymi wózków, hydrauliką siłową i naprawą przekładni hydrostatycznych wózków widłowych firmy LINDE.
  • Wykonujemy także serwis instalacji gazowych oraz elektrycznych i zajmujemy się naprawą masztów, oraz regeneracją podzespołów, bez których sprzęt budowlany nie jest bezpieczny i niezawodny.
  • Wyposażony warsztat naprawczy umożliwia wykonanie profesjonalnych napraw i regeneracji siłowników oraz innych niezbędnych do pracy urządzenia komponentów maszyn.
  • Prowadzimy także sprzedaż części do maszyn wielu marek.

Zatrudniamy serwisantów z wieloletnim doświadczeniem, którzy szybko naprawiają maszyny budowlane i sprawiają, że nawet wieloletnie urządzenia są znowu w doskonałym stanie technicznym.

Profesjonalny serwis maszyn budowlanych

Profesjonalny serwis maszyn budowlanych Tom Widlak gwarantuje, że każda maszyna, niezależnie od marki i modelu, jest w stanie służyć klientom przez lata, zachowując przy tym wysoką efektywność pracy. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technicznym i flotą samochodów serwisowych, a to umożliwia naszym serwisantom reakcję na zgłoszenia klientów w krótkim czasie i na bardzo wysokim poziomie. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w wykonywaną pracę nasza załoga jest w stanie przeprowadzić skomplikowane naprawy, w tym regenerację podzespołów, a także regularne przeglądy oraz ocenę stanu technicznego maszyn. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze przeglądy okresowe były wykonywane na najwyższym poziomie.

Części zamienne do ładowarek i innych maszyn

Równie ważne, jak szybkie zajęcie się naprawą maszyn budowlanych, jest także dostarczenie odpowiednich części zamiennych. W naszym asortymencie znajdują się części zamienne do ładowarek, koparko-ładowarek, koparek, minikoparek i wielu innych maszyn budowlanych. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami oraz rozbudowanej sieci dostawców dostarczamy je tak szybko, jak to możliwe i tym samym skracamy czas przestoju maszyn.

Szybka naprawa sprzętu budowlanego

Nasza firma specjalizuje się w szybkich i efektywnych naprawach maszyn budowlanych, zapewniając, że Twój sprzęt wróci do pełnej funkcjonalności w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki doświadczonemu zespołowi mechaników i nowoczesnemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować problem i wykonać niezbędne naprawy maszyn budowlanych niezależnie od ich marki, rocznika i przebiegu.

Mobilny serwis maszyn budowlanych

Mobilna naprawa maszyn budowlanych pozwala na wykonanie napraw bezpośrednio na placu budowy. Mamy wyposażone w niezbędne narzędzia i części zamienne samochody serwisowe, dlatego nasi mechanicy są gotowi do szybkiego reagowania na zgłoszenia klientów o awariach. Mobilny serwis maszyn budowlanych jest doskonałym rozwiązaniem dla klientów potrzebujących błyskawicznej interwencji bez konieczności transportu maszyny do serwisu. To opcja serwisu maszyn budowlanych, która oszczędza czas i pieniądze.

Serwis maszyn budowlanych — Lublin

Ponieważ nasza firma funkcjonuje niedaleko Lublina, oferujemy kompleksowe usługi serwisowe w przypadku szerokiego zakresu maszyn budowlanych właśnie w tym rejonie. Wielu naszych klientów serwisuje swoje maszyny budowlane właśnie tutaj lub wzywa nasz mobilny serwis maszyn. Lokalny zespół specjalistów Tom Widlak jest wyposażony w najnowsze narzędzia diagnostyczne i technologie naprawcze, tym samym zapewnia efektywne rozwiązanie problemów technicznych maszyn budowlanych. Niezależnie od stopnia skomplikowania usterki, jeśli Twój sprzęt budowlany jest w Lublinie lub okolicach i wymaga serwisu, lub naprawy, zgłoś się do nas.

Serwis maszyn budowlanych Białystok

Wielu klientów naszego serwisu pracuje w Białymstoku i okolicach. Ponieważ nasz serwis maszyn budowlanych cieszy się zaufaniem, proponujemy usługi także w bardziej oddalonych miejscowościach, właśnie blisko Białegostoku i w samym mieście. Jesteśmy w stanie szybko wysłać części zamienne oraz samochody serwisowe pod wskazany adres. Jeśli pracujesz w Białymstoku, a Twój sprzęt odmówił posłuszeństwa, skontaktuj się z naszym serwisem maszyn budowlanych.

Serwis maszyn budowlanych Kielce

Także w Kielcach i okolicach wielu klientów polega na naszych usługach serwisowych. Jeżeli Twoja działalność koncentruje się w Kielcach lub w ich bezpośrednim sąsiedztwie, a maszyna budowlana, której używasz, potrzebuje naprawy lub serwisu, nie wahaj się skontaktować z Tom Widlak. W województwie świętokrzyskim także oferujemy dostęp do części zamiennych i jesteśmy przygotowani do tego, aby szybko wysłać nasz mobilny serwis bezpośrednio pod podaną przez Ciebie lokalizację. Profesjonalny serwis Tom Widlak zadba o to, aby Twój sprzęt błyskawicznie wrócił na plac budowy.

Serwis maszyn budowlanych — Mazowieckie

Również możemy zająć się naprawą maszyn budowlanych na terenie województwa mazowieckiego. Gwarantujemy, że zarówno nasz mobilny serwis maszyn, jak i warsztat w województwie lubelskim, jest przygotowany na wyzwania, jakim jest zepsuta maszyna budowlana. Pomoc serwisowa Tom Widlak jest zawsze w zasięgu ręki, a nasze doświadczenie i profesjonalizm przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług. Bez względu na lokalizację nasi klienci mogą liczyć na szybką i efektywną naprawę ich maszyn.

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KONTAKT