Wyświetlanie 1–24 z 81 wyników

 • LINDE E16

  Cena
  • 52000 
  Przedmiotem oferty jest wózek elektryczny marki Linde model E16. Możliwy wynajem oraz zakup. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz szeroki asortyment części zamiennych, które ułatwią Ci eksploatację!
  Dowiedz się więcej
 • GENIE GS1932

  Cena
  • 19900 
  Przedmiotem oferty jest mały, zwrotny podest elektryczny marki GENIE. Doskonale sprawdzi się w ciasnych przestrzeniach przy pracach montażowych. Udźwig 227 kg pozwala na swobodną pracę dla dwóch osób. Wszystkie podesty oferowane przez naszą firmę są sprzedawane oraz wynajmowane wyłącznie z aktualnym badaniem UDT. W swojej ofercie posiadamy wiele podobnych egzemplarzy zarówno nowych jak i używanych.
  Dowiedz się więcej
 • MHT11250

  MANITOU MHT11250

  Manitou MHT11250 Bogate wyposażenie Dostępna od ręki Sprawdź nasze inne modele!
  Dowiedz się więcej
 • Manitou Mt1840

  MANITOU MT1840A

  Manitou MT1840 - 100 hp/ Yanmar stage V - AC/ klimatyzacja - Platforma rozkładana obrotowa/ Rotary platform 4m Fabrycznie nowa maszyna gotowa do pracy z aktualnym badaniem UDT.
  Dowiedz się więcej
 • ZAPYTAJ O RABAT

  AISLE MASTER 20SE

  Cena
  • 69300 
  Przedmiotem oferty jest wózek widłowy marki Aisle Master model 20SE. Wózek o wąskim korytarzu roboczym. Wózek doskonale nadaje się do pracy w bardzo ciasnych przestrzeniach. Napęd elektryczny zapewnia cichą, bezpieczną oraz ciągłą pracę. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji wózków widłowych Aisle Master.
  Dowiedz się więcej
 • WYNAJMIJ MNIE

  BOBCAT T40.180 SLP

  Przedmiotem oferty jest ładowarka teleskopowa marki Bobcat model T40.180 SLP. Ładowarka wyposażona w platformę, widły oraz zdalne sterowanie. Maszyna sprzedawana z aktualnym badaniem UDT. Mocny silnik DOOSAN pozwala na żwawe przemieszczenie się po terenie pracy. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji ładowarek marki BOBCAT.
  Dowiedz się więcej
 • Dieci Agri Farmer 30.9

  Przedmiotem oferty jest ładowarka teleskopowa marki Dieci model Agri Farmer 30.9. Wyposażenie dodatkowe: widły pływające. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji ładowarek teleskopowych DIECI.
  Dowiedz się więcej
 • WYNAJMIJ MNIE

  DIECI DEDALUS 28.7

  Przedmiotem oferty jest ładowarka teleskopowa marki Dieci model Dedalus 28.7. Małe gabaryty doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Wyposażenie dodatkowe: Łyżka, widły pływające. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji ładowarek teleskopowych DIECI.
  Dowiedz się więcej
 • SPRZEDANE!

  DIECI PIVOT T60

  PRODUKT ZOSTAŁ SPRZEDANY - DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
  Dowiedz się więcej
 • ZAPYTAJ O RABAT

  DIECI SAMSON 65.8

  Przedmiotem oferty jest ładowarka teleskopowa marki Dieci model Samson 65.8
  Dowiedz się więcej
 • WYNAJMIJ MNIE

  GENIE GS1930

  Cena
  • 29900 
  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy marki GENIE model Gs1930
  Dowiedz się więcej
 • WYNAJMIJ MNIE

  GENIE GS2646

  Cena
  • 31700 
  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy nożycowy marki Genie model GS2646.Zwyżka doskonale nadaje się do pracy w ciasnych przestrzeniach. Napęd elektryczny zapewnia cichą, bezpieczną oraz ciągłą pracę. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji podestów ruchomych marki Genie. W swojej ofercie posiadamy dużo bliźniaczych sztuk.
  Dowiedz się więcej
 • OKAZJA

  GENIE GS3246

  Cena
  • 29900 
  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy marki GENIE model 3246. Zwyżka doskonale nadaje się do pracy w ciasnych przestrzeniach. Napęd elektryczny zapewnia cichą, bezpieczną oraz ciągłą pracę. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji podestów ruchomych marki Genie.
  Dowiedz się więcej
 • GENIE GS4655D

  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy nożycowy Genie GS4655-D. Podesty używane oraz nowe dostępne od ręki. Zwyżka doskonale nadaje się do pracy w ciasnych przestrzeniach. Napęd elektryczny zapewnia cichą, bezpieczną oraz ciągłą pracę. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji podestów ruchomych marki Genie.
  Dowiedz się więcej
 • ZAPYTAJ O RABAT

  GENIE Z34/22N

  Cena
  • 41900 
  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy marki Genie model Z34/22N. Zwyżka doskonale nadaje się do pracy w ciasnych przestrzeniach. Napęd elektryczny zapewnia cichą, bezpieczną oraz ciągłą pracę. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji podestów ruchomych marki Genie.
  Dowiedz się więcej
 • GENIE Z45/25J

  Cena
  • 159000 
  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy Genie Z45/25 J. Podest w doskonałym stanie technicznym nadający się do pracy wewnątrz budynków oraz na utwardzonym terenie na otwartej przestrzeni. Posiadamy wiele podobnych podestów nowych oraz używanych dostępnych na zamówienie lub od ręki.
  Dowiedz się więcej
 • ZAPYTAJ O RABAT

  GENIE Z45/25J

  Cena
  • 72300 
  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy marki GENIE model Z45/25J. Zwyżka doskonale nadaje się do pracy w ciasnych przestrzeniach. Napęd elektryczny zapewnia cichą, bezpieczną oraz ciągłą pracę. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji podestów ruchomych marki Genie.
  Dowiedz się więcej
 • GENIE Z45/25XC

  Przedmiotem oferty jest spalinowy podest ruchomy przegubowy. Doskonale nadaje się do pracy w ciężkim terenie za co odpowiada oscylacja osi przedniej. Podest w stanie bardzo dobrym zarówno wizualnie jak i technicznie. Posiadamy wykwalifikowany zespół, który zadba o jego bezpieczną eksploatacje oraz pomoże Ci w dokonaniu wyboru.
  Dowiedz się więcej
 • WYNAJMIJ MNIE

  GENIE Z45FE

  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy marki Genie model Z45FE. Wersja <strong>HYBRYDOWA</strong>, maszyna może pracować zarówno na prądzie jak i z użyciem silnika spalinowego. <strong>Przestój w pracy -</strong> <strong>niemożliwy. </strong>Sam wybierasz czym zasilisz swój podest. Zwyżka doskonale nadaje się do pracy w ciężkim terenie. Napęd hybrydowy oraz mocna konstrukcja nośna nadają się do pracy w najbardziej wymagających środowiskach. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji podestów ruchomych marki Genie.
  Dowiedz się więcej
 • WYNAJMIJ MNIE

  GENIE Z45XC

  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy marki Genie model Z45XC. Zwyżka doskonale nadaje się do pracy w ciężkim terenie. Napęd spalinowy oraz mocna konstrukcja nośna nadają się do pracy w najbardziej wymagających środowiskach. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji podestów ruchomych marki Genie.
  Dowiedz się więcej
 • GENIE Z51/30J

  Podest ruchomy marki GENIE w doskonałym stanie technicznym dostępny od ręki. Podest przeznaczony do pracy na zewnątrz na nieutwardzony terenie. Małe gabaryty wynikające z przegubowej budowy zapewniają swobodę ruchów w ciasnych przestrzeniach.
  Dowiedz się więcej
 • GOODSENSE FB25

  Przedmiotem oferty jest fabrycznie nowy elektryczny wózek widłowy GOODSENSE FB25. W swojej ofercie posiadamy wózki o dowolnych parametrach. Zapraszamy do obejrzenia wózków na miejscu lub składania zapytań ofertowych.
  Dowiedz się więcej
 • Fabrycznie nowe chinskie wozki widlowe

  GOODSENSE FB25

  Fabrycznie nowy chiński wózek elektryczny wyposażony w pełną kabinę z ogrzewaniem. Wózki dostępne od ręki lub na zamówienie w dowolnej konfiguracji z dowolnym osprzętem roboczym. Sprzedajemy widlaki z kompletną dokumentacją oraz aktualnym badaniem UDT. Chińskie wózki widłowe Lublin.
  Dowiedz się więcej
 • GOODSENSE FB35

  Goodsense FB35. Chiński wózek widłowy o bardzo dobrej jakości wykonania dostępny od ręki lub na zamówienie. W swojej ofercie posiadamy dowolne konfiguracje, które sprostają Państwa oczekiwaniom. Wózki sprzedawane są z aktualnym badaniem UDT oraz zapewnieniem dostępności części.
  Dowiedz się więcej