Transport i relokacja maszyn budowlanych

TRANSPORT


Musisz przewieźć maszynę budowlaną, ale nie masz odpowiedniego sprzętu. Dla nas nie stanowi to żadnego problemu. Dzięki naszemu doświadczeniu i odpowiedniej flocie transportowej zapewniamy bezpieczny przewóz wszelkiego rodzaju maszyn budowlanych, od koparek po wózki widłowe, na terenie całej Polski, krajów UE oraz spoza nich.

Sprawdź, dlaczego to właśnie nam warto powierzyć transport i relokację maszyn budowlanych, oraz w jaki sposób możemy zadbać o Twój sprzęt. Robimy wszystko, aby nasze usługi transportowe i relokacyjne spełniały wszelkie wymagania klientów.

Transport maszyn budowlanych: profesjonalna flota

Mamy profesjonalną flotę samochodów ciężarowych, które służą nam do przewozu maszyn budowlanych oraz innych ładunków o dużych gabarytach. Flota ta składa się z naczep niskopodwoziowych i lawet do transportu różnych maszyn – od koparek, przez wózki widłowe, po podesty ruchome i inne urządzenia budowlane.

Ważną cechą tych naczep jest ich niska konstrukcja. Umożliwiają one przewóz ładunków wysokich bez ryzyka przekroczenia dopuszczalnych limitów. Poza tym lawety mają mały kąt najazdu, a to znacznie ułatwia załadunek i rozładunek maszyn, nawet wtedy, kiedy mają one duże gabaryty i trudne do zrealizowania wymogi transportowe. Tym samym możemy zaoferować naszym klientom bezpieczny i efektywny przewóz cennego sprzętu nie tylko na terenie całej Polski, ale także Europy.

Pojazdy do relokacji maszyn budowlanych Tom Widlak są regularnie serwisowane i kontrolowane, a to jest gwarancją, że zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa transportu. Nasi klienci mogą być spokojni – ich maszyny dotrą we wskazane miejsce w idealnym stanie i będą natychmiast gotowe do pracy.

Zakres usług transportowych

Transport ciężkiej maszyny to wyzwanie. Dlatego skorzystaj z naszych usług, jeśli chcesz przenieść maszynę do serwisu, na inny plac budowy czy zmieniasz adres działalności. Transportujemy podesty ruchome służące do prac na wysokości, wózki widłowe używane w logistyce i magazynowaniu, a także koparki i inne.
Niezależnie od tego, czy chcesz przewieźć sprzęt o dużej wartości, wymagający szczególnej uwagi, czy duże elementy konstrukcyjne, nasze samochody do transportu maszyn umożliwią realizację każdego zlecenia.

Transport maszyn przemysłowych

Naczepy niskopodwoziowe oraz specjalistyczne lawety, którymi dysponujemy, są kompleksowo przygotowane do przewozu ładunków o niestandardowych rozmiarach i wadze. Zapewniają stabilność i bezpieczeństwo na każdym etapie transportu. Doświadczenie naszych kierowców i zastosowanie nowoczesnych technik zabezpieczania ładunków to pewność, że maszyny przemysłowe dotrą na miejsce w nienaruszonym stanie.

Transport maszyn rolniczych

Transportowanie maszyny rolnicze, ze względu na ich rozmiary i skomplikowaną konstrukcję, bywa ogromnym, logistycznym wyzwaniem. Jednak specjalizujemy się w przewożeniu sprzętu rolniczego, od traktorów, przez kombajny, po rozsiewacze i inne urządzenia pomocnicze. Planujemy optymalną trasę transportu, jednocześnie minimalizując ryzyko uszkodzeń przewożonego ładunku. Pojazdy z niskim kątem najazdu ułatwiają proces załadunku i rozładunku nawet największych maszyn rolniczych.

Bezpieczeństwo przewozu

Gdy chodzi o bezpieczny transport maszyn budowlanych i rolniczych, warto powierzyć sprzęt zaufanemu kierowcy. Nasi pracownicy mają odpowiednie certyfikaty i licencje, ale także wieloletnie doświadczenie w transporcie specjalistycznym, dlatego dzięki ich umiejętnościom i profesjonalnemu podejściu do każdego zadania, załadunek i rozładunek odbywa się sprawnie, bezpiecznie i bez ryzyka uszkodzeń oraz wypadków. Nasi kierowcy przywiązują także szczególną wagę do tego, by maszyny o dużych gabarytach i sporej wadze, bezpiecznie dotarły do celu.

Nie bez znaczenia jest także specjalistyczna zabudowa pojazdów używanych przez naszą firmę. Każda naczepa i laweta spełnia wyśrubowane wymogi związane z transportem maszyn budowlanych. Pojazdy są wyposażone w systemy mocujące i zabezpieczające dostosowane do rodzaju i charakteru przewożonych maszyn. Tym samym każdy etap relokacji maszyny – od momentu załadunku, poprzez sam przewóz, aż po rozładunek – jest wykonany sprawnie, bezpiecznie i w pełni profesjonalnie.

Relokacje maszyn przemysłowych

Jeśli planujesz przeniesienie swojej działalności, modernizację linii produkcyjnych, chcesz poprawić jakość usługi i przenieść maszyny, opcja relokacji maszyn budowlanych ułatwi Ci wprowadzenie zmian do Twojego biznesu. Akcja relokacji wymaga jednak szczegółowego planu, przygotowania maszyn do transportu i ich bezpieczny transport po drogach publicznych. Przewóz maszyny, rozładunek i montaż w miejscu docelowym skończy się sukcesem, gdy nad przebiegiem transportu czuwa pracownik naszej firmy. Jednocześnie zadba on o to, by cały proces lokacji nie utrudniał funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa.

Koszty transportu maszyn budowlanych

Wiele czynników obiektywnych wpływa na koszt transportu maszyn budowlanych. Sprawdź, od czego zależy cena transportu:

  • Odległości pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku.
  • Specyfika i gabaryty przewożonego ładunku. Droższy jest przewóz złożonych maszyn, a także takich, które wymagają specjalistycznych zabezpieczeń lub dodatkowego osprzętu.
  • Trasa przejazdu, która wymaga specjalnych pozwoleń.
  • Stosowanie objazdów ze względu na ograniczenia drogowe.

Firma Tom Widlak przygotuje indywidualną wycenę transportu, w tym cenę za kilometr oraz ewentualne dodatkowe koszty, takie jak opłaty za specjalne zezwolenia. Zawsze jednak przygotowujemy kosztorys uwzględniający najbardziej ekonomiczne, ale też efektywne rozwiązania.

Przewozimy ciężkie maszyny budowlane

Co gwarantuje spokój i sprawny transport pojazdów budowlanych i rolniczych?

  • Flota specjalistycznych pojazdów.
  • Doświadczony zespół pracowników, w tym kierowców.
  • Indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Pracujemy niezwykle skutecznie, jesteśmy firmą godną zaufania i przygotowaną na wszelkie wyzwania. Jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnych usług transportowych maszyn budowlanych, skontaktuj się z nami.

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KONTAKT