Sprzedaż maszyn budowlanych - Lublin, Białystok, Kielce, Mazowieckie

SPRZEDAŻ


Sprzedaż maszyn budowlanych

Maszyny budowlane to urządzenia niezbędne na każdym placu budowy, także przy tworzeniu infrastruktury drogowej. Wśród najważniejszych maszyn budowlanych wykorzystywanych w budownictwie, przemyśle, transporcie i logistyce są wózki widłowe, koparki, ładowarki, podesty ruchome o znacznym udźwigu.

Nasza firma zaopatrzy Twoje przedsiębiorstwo w maszyny do robót ziemnych i transportu ciężkich ładunków. Na naszym placu znajdują się gotowe do sprzedaży maszyny takich marek jak: Linde, Goodsense, Nissan, Toyota, Komatsu, Mitsubishi, Still, Jungheinrich, TCM, Manitou, Bobcat, JCB, Merlo, Manitou, Dieci, Magni, Faresin, JLG, Genie, Grove, czy Haulotte. Natomiast w magazynie są części i osprzęt, które sprawiają, że urządzenia są w pełni sprawne i zawsze zdolne do wytężonej pracy.

Maszyny budowlane — oferta Tom Widlak

Maszyny, takie jak wózki elektryczne i spalinowe, dźwigi, koparki i ładowarki, to nasza specjalność. Od lat wyposażamy w nie naszych klientów, oferując maszyny na wynajem, ale także na sprzedaż. Jeśli nie masz czasu na czytanie ogłoszeń, zwróć się do specjalistów, którzy zaproponują maszynę odpowiednią do Twoich potrzeb. Pracujemy niedaleko Lublina, ale obsługujemy firmy także z rejonu Białegostoku, Kielc i całego województwa mazowieckiego. Również klienci z innych regionów Polski, z UE i spoza niej mogą liczyć na naszą pomoc przy zakupie maszyn.

Wózki widłowe

Wózek widłowy jest maszyną do robót magazynowych. Wykorzystywany jest w sklepach wielkopowierzchniowych, na placach składowania, w transporcie ciężkich materiałów budowlanych i palet. Szerokie zastosowanie wózków widłowych sprawia, że korzystają z nich firmy z wielu branż. Jeśli Twoja firma nie może funkcjonować bez sprawnego wózka widłowego, zgłoś się do nas. Nasza obsługa zaproponuje używane, ale w pełni sprawne i wydajne wózki widłowe dostosowane do specyfiki Twojej pracy. Są to wózki widłowe elektryczne lub spalinowe.

Spalinowy wózek widłowy to ciężki sprzęt do użytku w terenie i na zewnątrz hal oraz zakładów produkcyjnych. Zasilany jest paliwem, zwykle dieslem. Emituje spaliny, więc nie może być wykorzystywany do pracy wewnątrz budynków, ale doskonale sprawdza się na budowie, utwardzonym placu i w innych miejscach, w których liczy się moc i znakomity napęd.

Elektryczny wózek to z kolei maszyna lżejsza, wyposażona w wydajny akumulator zapewniający wielogodzinną pracę bez konieczności podłączania go do ładowarki. Nie emituje spalin, dlatego może być wykorzystywany w halach, sklepach, magazynach. Pracuje cicho, zwiększając komfort pracy.

Ładowarki

Inne maszyny budowlane cenione w przemyśle to ładowarki, które mają większy zasięg i większą moc niż wózki widłowe, ale są jednocześnie większe i przeznaczone do pracy na zewnątrz. Ponieważ ładowarka jest maszyną wymagającą dużych nakładów finansowych w chwili zakupu, używane ładowarki na sprzedaż cieszą się zainteresowaniem naszych klientów.

Proponujemy ładowarki teleskopowe z długim wysięgnikiem oraz ładowarki teleskopowe obrotowe, idealne do pracy w ciasnych uliczkach czy innych niewielkich przestrzeniach. Teleskopowe ramię służy do sprawnego omijania przeszkód, takich jak drzewa, słupy elektryczne, wysokie budynki. Dodatkowa funkcja obrotu o 360 stopni sprawia, że maszyna może stać w miejscu, a operator może wykonywać pracę bez konieczności przejazdu w inne miejsce. Pomyśl, jak wiele czasu możesz zaoszczędzić i ile zleceń wykonać, jeśli dysponujesz właśnie takim sprzętem.

To, że ładowarki nie są nowe, nie zmienia faktu, że są w pełni sprawne i mogą być intensywnie użytkowane nawet przez kolejne kilka czy kilkanaście lat. Jeśli są regularnie serwisowane, a wszelkie części, które uległy awarii, wymieniane, mogą znacznie podnieść wydajność Twojej firmy, bez konieczności inwestowania olbrzymich kwot i obciążania budżetu przedsiębiorstwa.

Podesty ruchome

Podesty ruchome, czyli zwyżki lub podnośniki, wykorzystywane są przez firmy budowlane, energetyczne, ogrodnicze, reklamowe. To urządzenia, które mają bezpieczny i przestronny podest, na którym można unieść na znaczną wysokość pracownika razem z narzędziami, urządzeniami niezbędnymi do pracy i materiałami.

W przypadku podestów ruchomych proponujemy zwyżki nożycowe i przegubowe. Nożycowe unoszą platformę do góry na podnośnikach przypominających budową klasyczne nożyczki. Z kolei podnośnik przegubowy ma ramię wysuwane i łamane, dzięki czemu omija przeszkody i dowozi pracowników w miejsce wykonywania pracy na wysokości.

Wsparcie techniczne

Chociaż sprzedajemy maszyny budowlane używane w okolicach Lublina, wspieramy technicznie wszystkich naszych klientów, także tych, którzy zakupili wózki i maszyny w naszej firmie, ale pochodzą z innych rejonów Polski.

Przede wszystkim wspieramy technicznie już w chwili, gdy potencjalny klient pyta o dostępne maszyny. Staramy się zaproponować takie, które najlepiej pasują do profilu działalności oraz zadań, przed jakimi staje nasz klient. Możemy na podstawie wieloletniego doświadczenia określić, która maszyna sprawdzi się najlepiej, zaproponować wózek widłowy spalinowy lub elektryczny, koparkę albo ładowarkę z dodatkowym osprzętem. Dzielimy się wiedzą i robimy wszystko, żeby nasz klient był zadowolony z zakupu.

Zapewniamy także obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, wykonując serwis na miejscu lub serwis mobilny. Serwis mobilny to zespół pojazdów wyposażonych w niezbędne części i narzędzia, którym mechanicy Tom Widlak docierają pod wskazany adres i zajmują się naprawami maszyn w miejscu ich pracy. Jeśli nie można maszyny naprawić w terenie, proponujemy transport do naszego serwisu.

Stan maszyn budowlanych

Ponieważ ważnym elementem naszej działalności jest serwis, maszyny budowlane przeznaczone do sprzedaży są zawsze po kompleksowym przeglądzie. Jeśli w ramach przeglądu okaże się, że trzeba wykonać prace naprawcze, zostaną one przeprowadzone z użyciem sprawdzonych, markowych części zamiennych. Tylko w pełni sprawne maszyny budowlane są wystawiane przez nas na sprzedaż i proponowane klientom, którzy pytają o wózki widłowe, ładowarki czy podnośniki.

Używane maszyny budowlane od Tom Widlak

Nie musisz wertować ogłoszeń, gdy szukasz sprawdzonego urządzenia do swojej firmy. Nasze maszyny budowlane na sprzedaż w Lublinie to sprawdzone rozwiązanie dla firm, które chcą kupić urządzenie, ale jednocześnie cenią niskie ceny i liczą na spore oszczędności. Wózek, zwyżka, koparka czy ładowarka od Tom Widlak to maszyny z niskim przebiegiem, które są regularnie kontrolowane pod względem technicznym i serwisowane w sprawdzonym zakładzie naprawczym. Przetrwają więc niejedną budowę.

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KONTAKT