Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

 • ZAPYTAJ O RABAT

  GENIE Z34/22N

  Cena
  • 41900 
  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy marki Genie model Z34/22N. Zwyżka doskonale nadaje się do pracy w ciasnych przestrzeniach. Napęd elektryczny zapewnia cichą, bezpieczną oraz ciągłą pracę. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji podestów ruchomych marki Genie.
  Dowiedz się więcej
 • ZAPYTAJ O RABAT

  GENIE Z45/25J

  Cena
  • 72300 
  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy marki GENIE model Z45/25J. Zwyżka doskonale nadaje się do pracy w ciasnych przestrzeniach. Napęd elektryczny zapewnia cichą, bezpieczną oraz ciągłą pracę. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji podestów ruchomych marki Genie.
  Dowiedz się więcej
 • GENIE Z45/25J

  Cena
  • 159000 
  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy Genie Z45/25 J. Podest w doskonałym stanie technicznym nadający się do pracy wewnątrz budynków oraz na utwardzonym terenie na otwartej przestrzeni. Posiadamy wiele podobnych podestów nowych oraz używanych dostępnych na zamówienie lub od ręki.
  Dowiedz się więcej
 • GENIE Z45/25XC

  Przedmiotem oferty jest spalinowy podest ruchomy przegubowy. Doskonale nadaje się do pracy w ciężkim terenie za co odpowiada oscylacja osi przedniej. Podest w stanie bardzo dobrym zarówno wizualnie jak i technicznie. Posiadamy wykwalifikowany zespół, który zadba o jego bezpieczną eksploatacje oraz pomoże Ci w dokonaniu wyboru.
  Dowiedz się więcej
 • WYNAJMIJ MNIE

  GENIE Z45FE

  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy marki Genie model Z45FE. Wersja <strong>HYBRYDOWA</strong>, maszyna może pracować zarówno na prądzie jak i z użyciem silnika spalinowego. <strong>Przestój w pracy -</strong> <strong>niemożliwy. </strong>Sam wybierasz czym zasilisz swój podest. Zwyżka doskonale nadaje się do pracy w ciężkim terenie. Napęd hybrydowy oraz mocna konstrukcja nośna nadają się do pracy w najbardziej wymagających środowiskach. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji podestów ruchomych marki Genie.
  Dowiedz się więcej
 • WYNAJMIJ MNIE

  GENIE Z45XC

  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy marki Genie model Z45XC. Zwyżka doskonale nadaje się do pracy w ciężkim terenie. Napęd spalinowy oraz mocna konstrukcja nośna nadają się do pracy w najbardziej wymagających środowiskach. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji podestów ruchomych marki Genie.
  Dowiedz się więcej
 • GENIE Z51/30J

  Podest ruchomy marki GENIE w doskonałym stanie technicznym dostępny od ręki. Podest przeznaczony do pracy na zewnątrz na nieutwardzony terenie. Małe gabaryty wynikające z przegubowej budowy zapewniają swobodę ruchów w ciasnych przestrzeniach.
  Dowiedz się więcej
 • WYNAJMIJ MNIE

  JLG 520AJ

  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy marki JLG model 520AJ. Zwyżka doskonale nadaje się do pracy w ciężkim terenie. Napęd spalinowy oraz mocna konstrukcja nośna nadają się do pracy w najbardziej wymagających środowiskach. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji podestów ruchomych marki JLG.
  Dowiedz się więcej
 • SPRZEDANE!

  JLG 660SJ

  JLG 660SJ SPRZEDANO - Nowe lub używane maszyny o podobnych parametrach dostępne na zamówienie.
  Dowiedz się więcej
 • SPRZEDANE!

  JLG 800AJ

  Podest ruchomy JLG 800AJ *SPRZEDANO*, dostępny na zamówienie ten oraz wiele innych, podobnych modeli.
  Dowiedz się więcej
 • JLG E450AJ

  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy JLG 450AJ. Podest w doskonałym stanie technicznym nadający się do pracy wewnątrz budynków oraz na utwardzonym terenie na otwartej przestrzeni. Posiadamy wiele podobnych podestów nowych oraz używanych dostępnych na zamówienie lub od ręki. Podesty ruchome Lublin.
  Dowiedz się więcej
 • ZAPYTAJ O RABAT

  JLG N40E

  Cena
  • 42700 
  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy marki JLG model N40E. Wąski korytarz roboczy. Zwyżka doskonale nadaje się do pracy w ciasnych przestrzeniach. Napęd elektryczny zapewnia cichą, bezpieczną oraz ciągłą pracę. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji podestów ruchomych marki JLG.
  Dowiedz się więcej
 • ZAPYTAJ O RABAT

  SKYJACK SJ6832RT

  Cena
  • 41300 
  Przedmiotem oferty jest podest ruchomy marki SKYJACK model SJ6832RT. Zwyżka doskonale nadaje się do pracy w ciężkim terenie. Napęd spalinowy oraz mocna konstrukcja nośna nadają się do pracy w najbardziej wymagających środowiskach. Możliwy wynajem lub zakup wybranego przez Państwa modelu. Posiadamy pełną gamę części oraz wiedzę techniczną niezbędną do konserwacji podestów ruchomych marki Skyjack.
  Dowiedz się więcej